Médium Michaela

Medium Michaela  

   kniha Médium Michaela.

 Co v knize najdete.

Tuto knihu jsem napsala pro všechny, kteří se zajímají o život po smrti. Chci se s vámi podělit o vše, co jsem se díky své dceři Michaele, která je mluvícím médiem a milým duším, které nám pootevřely dveře do jejich světa, dozvěděla. Kniha udělá radost všem, kteří se chtějí dozvědět, jak se našim milovaným, kteří nám zemřeli, žije nahoře, jak nás navštěvují a ochraňují. Přepsala jsem pro vás výňatky ze seancí, týkající se setkání pozůstalých s dušemi svých blízkých, kteří se s nimi spojily skrze médium Michaelu. Vysvětlím vám, jak se můžete sami spojit s duší vámi milovaného člověka, který vám zemřel. Dozvíte se také něco o naší rodině, hlavně z Míšina života. Pochopíte, že ač dostala dar od boha, stát se médiem, je stále obyčejným a chybujícím člověkem. Protože to, že bůh dal někomu dar stát se médiem neznamená, že z něj udělal nadčlověka. Přečtete si, jak je snadné někoho proklít, aniž by jste si to uvědomili a jak je nebezpečné dostat se do spárů černé magie. Kniha obsahuje několik formulí na vaší očistu od negativních energií, uklidňující meditaci a jiné. Jak je to s dušemi vašich zvířecích miláčků? Nechte se překvapit. Také se dočtete o přivtělených duších, kdy a proč se přivtělují. Přečtete si něco o databázi všeho vědění. Jak je to s láskou a mnoho dalšího.

Přeji vám krásné zážitky s touto knihou. 

Libuše Steckerová


ukázka první:

 Nyní vám vysvětlím, jak došlo k tomu, že se Míša stala mluvícím mediem

Maruška – jak to všechno začalo           

 Je to příběh, kterým to vlastně všechno začalo. Že je něco mezi nebem a zemí, o tom jsme já, ani moje dcera Míša vůbec nepochybovaly. Od malička jsme se o tom mnohokrát přesvědčily. Už moje maminka Alenka (Míši babička) komunikovala s dušemi zemřelých. Co se nám však přihodilo jednoho dne, nám představilo duchovno ve zcela jiných rozměrech. Musím ale začít od začátku. Míša měla právě rozečtenou knihu o automatickém psaní. Stále jí něco nutilo, aby si to také vyzkoušela. Připravila si tedy velký arch papírů. Položila na něj volně ruku, ve které měla připravenou tužku ke psaní, a čekala, co se bude dít. A také, že se dělo. Z toho si ale Míša téměř nic nepamatovala. Po té, co se probrala, vyděšená mi hned telefonovala, abych zapnula skype, že mi musí něco ukázat. Čekala jsem tedy, co se na obrazovce objeví. Když namířila kameru směrem k sobě, nevěřila jsem vlastním očím. Všude kolem ní, na stole i po zemi se kupily hromady počmáraného papíru.

„Cos to vyváděla?“ zeptala jsem se jí.

„Mami já se asi zbláznila nebo co, zkoušela jsem automatické psaní a podívej, byt je jako po výbuchu. Ale mě se zdá, že se na mě napojila babička Maruška. Něco mi pořád říkala, jenže jak jsem se probrala, tak jsem všechno zapomněla. Akorát mě teď šíleně bolí hlava a jako bych byla úplně bez energie.“

Bylo to pro nás něco zcela nového a zatím ještě děsivého. Ale zvědavost byla větší, než strach, a proto jsme se rozhodly přijít tomu na kloub.

„Míšo, dnes už nic nezkoušej, já mám o tebe strach. Zkusíme to zítra. Ty si vše připravíš stejně jako dnes, jen s tím rozdílem, že necháš zapnutou webovou kameru. Všechny vzkazy od babičky Marušky budeš říkat nahlas a já je budu zapisovat.“

 Celé nedočkavé, ale zároveň vystrašené, jsme si tedy druhý den večer sedly k počítači. Míša v německém Düsseldorfu a já doma v Rumburku. Opět položila ruku s tužkou na připravený papír. Trvalo to jen pár okamžiků, kdy se její ruka rozjela po onom papíře a Míša začala vzlykavě mluvit.

 „To jsem já děvčátka Michalky babička. Pomozte mi prosím nahoru do světla, tady je strašné horko, já už to nevydržím.“ (prosila úpěnlivě Maruška)

Míšina babička a zároveň moje tchýně spáchala v pětadevadesátém roce minulého století sebevraždu oběšením. Bylo to po té, co si její muž našel jinou ženu. Marušku pak psychicky týral a ta už to nebyla schopná unést.

Je tu teď u mě mnoho duší (pokračovala Maruška), dávají mi energii, abych mohla s vámi mluvit a nesála energii z Michalky jako včera. Prosím Libuško, odveď mě nahoru, ty to dokážeš, všichni to víme, proto tě prosím. Tady se to nedá vydržet.“ 

Ale já to nikdy nedělala.“ namítla jsem. Nikoli však proto, že bych Marušce nechtěla pomoct, ale spíš ze strachu, že to nedokážu.

„Nic se neboj, ty to dokážeš, mi všichni víme, že mi pomůžeš.   …   


ukázka druhá:

Nadi tatínek

  Nadě zemřel tatínek, když jí bylo čtrnáct let. Měli se moc rádi. Od té doby, co se společně scházíme při seancích, se již několikrát s tatínkem spojila, aby zjistila, jak se má nahoře.

Výňatky ze seance:

Nadin tatínek: „My tu nemáme žádné práce, žádný stesky, ani po vás. My vás milujeme, ale nestýská se nám, to tu není.“„Vy tam nemáte emoce?

 „Emoce tu jsou, ale jen kladné. Není to tak jednoduché. Ta zášť a pomsty se projeví až, když se chtějí duše vrátit. Pokud někomu neodpustil někdo, tak mu to může vrátit přes reinkarnaci. My tu nemusíme mít žádný těla. My tu jsme všichni takový stejný, to nemáš rozdíl žena, muž. Je to těžké viď, pro vás to pochopit. Tady je to takové utišující, uklidňující a můžeme rozmýšlet, co dál.“

 „A tatínku narodíš se ještě někdy? ptala se Naďa.“

 „Já se teď nechci narodit, ještě není ten čas. Mám tu možnost klidu. Samozřejmě, že se narodím. Počkám na tebe a budu tvůj syn.“

 „Tak to je hezké. A můžu se zeptat na mojí maminku, jak to má se zdravím?“ ptala se dále Naďa.

 „Ještě je to dobré, nemusíš se děsit. Ber vždy v potaz, že pláč pro nás, to je vždy pláč o vás, protože, my tu máme už jen krásně. U mrtvých není třeba plakat. Tím jim bráníte v tom, aby si v klidu užívaly tu krásu tady. My si pak nemůžeme užívat tu krásu, když vidíme, co jsme ponechali dole. Musíte brát, že tam, kde jste vy, to je škola a tam kde jsme my, to je jako, když máš prázdniny.“… 


Kniha by měla být v prodeji (v knihkupectví) od konce června 2014.

Bude možné ji objednat i na našich www. stránkách

Pokud se Vám kniha

Médium Michaela

líbila, budu ráda za Vaše komentáře.

Děkuji, L.Steckerová

 

3 thoughts on “Médium Michaela

 1. Milé dopisy, které nás moc potěšily:
  Vážená paní Libuško,
  vaši knihu Medium Michaela jsem přímo zhltnul, teď se k ní vracím a od samotného počátku už pomalu s tužkou v ruce přečítám znovu a označuji pro mě důležité pasáže.
  Vloni na podzim jsem zažil jeden mimosmyslový zážitek, který mi poodhalil druhou dimenzi a hlavně poučil.
  V závěru vaši knížky je zmínka o organizaci jednodenních kurzů. Prosím, poraďte mi, jak a za jakých podmínek se mohu i já stát vašim 72 letým velmi pozorným žáčkem.
  Děkuji předem a těším se,
  Jindřich Guřan, Hlučín-Bobrovníky.

 2. Milá paní Libuško,
  v září letošního ( vlastně již loňského) roku mi zemřel tatínek. Nemohli jsme se z toho vzpamatovat.
  maminka dostala k vánocům od mého bratra obě vaše knížky. Ta je přečetla hned a když mi maminka 25.12. ( chodíme tam s mými dcerami) nabídla ať si je půjčím domů přečíst neboť ví, že mne takováto tématika velice zajímá, začetla jsem se do první ještě u našich. Doma jsem na jeden zátah přečetla obě tyto knížky. Jsou úžasné, jsem z nich nadšená !
  Se svojí starší dcerou, která má též velice blízký vztah k těmto tématům, máme velký zájem se zúčastnit některé vaší seance. Je prosím možnost se s vámi nějakým způsobem domluvit ? Jsme z Kolína.
  Děkuji za velmi silný zážitek při četbě vašich knih.
  Přeji do roku 2016 zdraví a štěstí a spoustu zajímavých dní k napsání další knihy.
  S pozdravem
  Jaruška

  1. Dobrý den paní Jaruško,
   velice mne potěšilo, že se vám mé knihy líbily. Na seanci se můžeme domluvit. Pokud by jste se chtěli zkontaktovat s vaším tatínkem, potřebujeme vědět jeho jméno, příjmení, datum narození a úmrtí a kde bydlel, abychom se mohli zeptat přímo na něj, jestli je možné s ním mluvit. Míša (médium) teď navštěvuje jazykovou školu, tak má čas jen o víkendu po celý leden. Začátkem února pak odjíždí na 2 týdny pryč a potom tu nebudu zase já 5 týdnů. Pokud se tedy chcete domluvit na nějakém termínu prosím volejte mi po 18-té hodině na tel. – 737 878 077
   Zdravím Vás a přeji krásný Nový rok 2016
   Líba Steckerová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.