Proste svého anděla

 

P1480748Ano, proste anděla, kdykoli se dostanete do nesnází. Proste ho s přesvědčením, že je to váš parťák, který má mnohem větší možnosti vyřešit daný problém. On na vaší prosbu čeká. Andělé jsou vždy připraveni pomoci, jen si na ně musíte vzpomenout a poprosit je, dát jim svolení k tomu, aby začali řešit váš problém. Tím, že na ně pomyslíte a oni začnou na vaší prosbu reagovat, jste vlastně v kontaktu, napojení na sebe. A když si uvědomíte, že andělé jsou mnohdy vaši milovaní, kteří vám zemřeli, pochopíte, jak vás milují, když se rozhodli stát se vašimi anděly. Oni vyměnili klid a rozjímání za to, aby byli stále v

pohotovosti, připraveni udělat cokoli, abyste vy byli šťastní. A když pak vidí úsměv na vaší tváři, slzy štěstí, je to pro ně ta nejkrásnější odměna.

Vaši andělé pro vás udělají cokoli, co mohou (co mají dovoleno udělat), abyste byli šťastni. Jsou však situace, které ovlivnit nemohou. Přestože by to rádi pro vás udělali, nemají to dovoleno shůry. Je to proto, že vy se z dané situace můžete poučit. Už nahoře, než jste se narodili, jste tento úkol dostali a musíte ho zvládnout.

Budete například prosit svého anděla, aby zařídil vítězství v konkurzu na místo vedoucího ve vašem podniku. Ale vy máte v osudu napsáno úplně něco jiného (možná i lepšího), a proto vám váš anděl pomoct nemůže. On váš osud nesmí měnit. Nebo prosíte svého anděla, aby poškodil vašeho souseda, protože ho nesnášíte za to, jak vám znepříjemňuje život, tak to on opravdu nesmí. Jindy ho budete prosit, aby zařídil, abyste vyhráli první cenu ve sportce. Jenže vy se díky své karmě máte v tomto životě naučit žít s nedostatkem peněz. Takže vám anděl pomoci nesmí. Budete chtít, aby zachránil vaší maminku, protože umírá. Jestli maminka nemá v osudu napsáno, že nyní zemře, může anděl pomoct, aby se uzdravila. Ale jestliže je to její konec, který si nahoře naplánovala, neudělá s tím váš anděl nic.

Proto se na něj nikdy nezlobte, že vám nepomohl. On by to udělal opravdu moc rád, ale nesmí.

Někteří lidé pak lamentují. „Co já to mám za anděla? O něco ho prosím a nic. Já určitě ani žádného anděla nemám.“

Umíte si představit, jak se asi cítí, jak ho tato vaše slova bolí? Ale přesto se vám snaží stále dál pomáhat ve všech směrech, až do konce vašeho života.

Když pak zemřete, je tu opět váš anděl připraven (je-li vám to dovoleno) odvést vás do světla, domů…

Doufám, že po přečtení těchto řádků budete mít ke svému andělovi (andělům) blíž, že se budete snažit lépe je pochopit. Mějte je rádi, zaslouží si to. A vězte, že se snaží vaší vlídnost a lásku mnohonásobně oplatit.

(z knihy „Médium Michaela“)

2 thoughts on “Proste svého anděla

  1. Dobrý deň, dovoľte mi, prosím, poďakovať sa za Vašu stránku. Ďakujem. Jednoducho, zrozumiteľne a jasne prinášate informácie vo chvíľach, keď človek nevie ako ( a či vôbec) ďalej. V zlomku sekundy, aj život v našej rodine, sa ocitol v temnote. Prečítala som niekoľko kníh s nádejou, že mi bude dovolené, či naznačené prečo je to tak. Ďakujem za Vaše poslanie. Ďakujem za Vašu prácu. S láskou Ingrid.

    1. Paní Ingrit,
      i já Vám děkuji za krásná slova a přeji Vám, aby jste opět začala mít život ráda. Jsme tu jen na krátké procházce, na které nás potkávají krásné, ale i velice smutné události, ze kterých se máme něčemu přiučit. Ale i přes tento veliký smutek se snažte, udělat pro sebe něco krásného co Vám udělá radost (Vaší dušičce), a nebo zkuste udělat radost někomu jinému, jen takové maličkosti (třeba pochvala). Když vykouzlíte na něčí tváři krásný úsměv, bude se i Vaše duše usmívat a zároveň uděláte největší radost dušičce, kterou právě oplakáváte, protože to je to její největší přání.
      Přeji Vám vše krásné Líba Steckerová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.