Pan Rudolf

1. CHRAMOSTAQ RUDOLF (2)     

Pan Rudolf se pomocí média Michaely spojil se svou zesnulou ženou Vlastičkou. Seance probíhala přes Skype. Toto je úryvek ze seance.

4 Replies to “Pan Rudolf”

 1. Ivana Hrůzová says: Odpovědět

  Dobrý den, dne 5.8.2019 mně zemřela moje milovaná maminka, narozená 18.12.1941 a žila v Králově Dvoře. Chci se zeptat, kde teď je její duše a zda je se mnou a jestli se jí tam líbí.
  Děkuji Hrůzová Ivana

  1. Dobrý den paní Iveto, vaše maminka už je ve světle. Vzkazuje, že Vás moc miluje a že se jí tam , kde je, moc líbí. a také, že se na Vás dívá a ochraňuje Vás.

 2. Dagmar Stiborová says: Odpovědět

  Dobry den,měla bych dotaz. Přesně před týdnem 21.7.2019 mi zemřel necekane muj milovany úžasný tatinek. Nemůžeme se ségrou a hlavně maminkou uvěřit,že už tu není. Zvláště maminka si stále vycita,že ho neozivila. Dle lékařů prodělal embolii plic a neměl šanci. Moc by jsme chtěly všechny 3 vědět,kde se teď nachází a zda už je ve společnosti milovaných a netrpí.
  Děkuji moc za nás !

  1. Dobrý den, prosím napište mi celé jméno tatínka, datum narození a úmrtí a kde naposledy bydlel, abych se mohla na něj napojit a zjistit, kde je jeho duše. děkuji Libuše Steckerová

Napsat komentář

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.