Mé knihy

Médium Michaela 3 po stopách minulých životů

Libuše Steckerová

Kniha je třetím volným pokračováním ze série knih Médium Michaela. Zavede vás do minulých životů. Například do spousty životů jedné jediné duše, kdy si uvědomíte její věčnost a tím i věčnost vaší duše. Přečtete si zajímavosti o hlubinné regresní terapii. (více zde)

CENA: 348,-Kč Nyní 199,-Kč!!

Médium Michaela 2 Vesmírné návštěvy

Libuše Steckerová

Už jste se někdy zadívali na noční oblohu? Na ty milióny překrásných hvězd nad námi? Věřím, že při tomto pohledu nás všechny napadají stejné otázky: Je tam někde život? Jestliže ano, jak tyto obydlené planety vypadají a jak vypadají ti, co tam žijí? (více zde)

CENA: 248,-Kč Nyní 199,-Kč!!

Médium Michaela

Libuše Steckerová

Odešel vám z tohoto světa někdo, koho jste milovali nade vše? Přestaňte se trápit tím, že je navždy pryč z vašeho života, utřete si slzy a otevřete knihu Médium Michaela. Hned po přečtení prvních řádků zjistíte, že je všechno jinak. Tato kniha vás vyvede ze zármutku. (více zde)

CENA: 248,-Kč Nyní 199,-Kč!!

6 comments / Add your comment below

 1. Omlouvám se za zpoždění vydání knihy Médium Michaela. Kniha je v rukách nakladatele, tiskařů atd…, a tak není v mé moci to nijak uspíšit. Dle vyjádření nakladatele vyjde kniha koncem července. Objednávky samozřejmě hned vyřídím. Zdravím Libuše Steckerová

 2. Dobrý večer paní Líbo,
  navštívili jsme dnes Vaše nové internetové stránky, které jsou velice nádherně a citlivě vytvořeny. Vaše internetové stránky pravidelně od setkání s Vámi sledujeme a těšíme se velice na Vaši novou knihu. Moc rádi bychom si u Vás knihu objednali. Jana a Jirka

  1. Dobrý večer Janičko a Jirko, právě si s Míšou povídáme přes Skype a vzpomínáme na vás. Knihu vám samozřejmě ráda pošlu, jen co vyjde. Určitě se v té knize také najdete a zavzpomínáte si, jak vás navštívil duch na té chalupě, kde jsme pořádali kurz. Moc vás zdravíme Líba a Míša

 3. Teď jsem po delší době navštívila Vaše nové stránky, a jsou super.
  Na stránkách jsem se dočetla ,že jste již dokončila knihu o práci Míši jako média. Mám z toho upřímnou radost. Samozřejmě se stanu z celého srdce a duše čtenářem této knihy. Pokud je tam uveřejněna má recenze, moc mě to potěší. Snad jste moje schválení o uveřejnění dostala včas.
  Nyní se blíží výročí (5 let), od odchodu Barunky. Přijde mi to jako včera. Dnes ráno jsem se vzbudila kolem 2. hodiny, nemohla usnout, tak jsem si pustila nahrávku číslo jedna, která probíhala onu neděli, kdy mají maminky svátek – a krásně jsem usnula. Přehrávač mám stále u postele, stačí pouze zapnout tlačítko a většinou nedojde ani k celému přehrání CD a já už jsem v říši spánku. Moc mi pomáhá, že slyším hned v úvodu Váš hlas, kde říkáte : jmenuje se……., a mně přijde, že je stále…..snad mi rozumíte,,, perličku nesundám s krku.:-).
  Vlastně, proč hlavně píši, až kniha vyjde, moc ráda bych si ji u Vás objednala.
  S láskou a radostí z nové knihy,
  Eva Aronová

 4. Krásný den pani Steckerová,
  Mam dnes tak zvláštní den,kdy jsem začal probírat některé věci,které jsem si na internetu vytisknul někdy nevědomky spíše vžalu,který mi zůstal po Marušce manželce.Když jsem dočetl uviděl jsem zázrak Líba S. Hned jsem věděl kde jsem.Něco mě tahlo a tahne směrem za Vámi,zatím nevím co to je ale snad se to dozvím.Ani jsem netušil s jak duchovně vzdělanou ženou vlastně mluvím i když jsem to tušil.No fajn tak mam velkou radost a vrtá mi v hlavě jak jsem se k Vám dostal.Je neuvěřitelné,jak věci fungují mezi nebm a zemí,proto Vás rád poznám a dám řeč.Jak jsem sdělil v létě přijedu určitě a včas Vám řeknu abych nenarušil Váš program. Samozřejmě si objednávám u Vás knihu,kterou jste napsala.Buď si ji vyzvednu až přijedu a nebo mi ji pošlete jen sdělte cenu já odešlu ihned požadovaný obnos.Děkuji a dala jste mi taky inspiraci,abych nelajdal a psal knihu mého života,kde mi při seanci Maruška řekla,abych knihu napsal.Alespoň budu ve Vás mít poradce.Když to píšu nahlásila mi Maruška,že je můj poradce,ale zatím mám špatný přenos myšlenek od ní a musím se ještě hodně učit.Proto jsem už vděčný,že tyto řádky Vám píši. Rudolf Ch.

  1. Děkuji pane Rudolfe. Těším se na naše osobní setkání.
   S pozdravem Líba S.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.