Každý má svého anděla

20150331_195150Každý máme svého anděla strážného nebo i více andělů. Tito andělé nám jsou stále nablízku. Ochraňují nás, snaží se nám ulehčit naši mnohdy nesnadnou cestu životem. Všemožně nás upozorňují na různá nebezpečí, ale také na šance, které nám mohou změnit náš dosavadní život k lepšímu.

Ti vnímavější z nás, umí tyto „andělské“ informace nebo varování zachytit a využít. Už bylo napsáno mnoho pravdivých příběhů o tom, jak kdosi dostal varování s hůry, aby nenastoupil do letadla, které se později zřítilo, nebo nenastoupil na loď, která se ten den ztroskotala, protože měl již předem neblahé tušení. Jiní zase přišli zvláštní náhodou k velikému jmění nebo našli životní lásku v místě, které původně vůbec navštívit nechtěli, ale jen proto, že poslechli svůj „vnitřní hlas“, dočkali se svého štěstí.

Mnozí lidé ale takto vnímaví nejsou. a když jim pak vytane v mysli nějaká myšlenka, které nerozumí nebo se jim zdá nepravděpodobná, snaží se jí zapudit. Později si třeba uvědomí, že kdyby tuto myšlenku neodehnali, mohlo být všechno jinak a většinou k jejich prospěchu. Když máme nějaké dilema, něco důležitého řešíme a nevíme si rady, pak většinou ta první myšlenka, která nás bezděky napadne, je rada od našich andělů..

Kdo to jsou ti naši andělé?

Je to většinou někdo, koho jsme měli v srdci, kdo nám byl velice blízký, ten koho jsme milovali a kdo miloval nás a už odešel z tohoto pozemského života. Jsou to mnohdy také duše, se kterými jsme sdíleli některý z minulých životů. A nemusel to být jen jeden život. S některými dušemi se setkáváme velice často. Jsou to osudové duše. Když pak jedna z nás měla naplánováno, že odejde dříve z tohoto společného života, než ta druhá, kterou milujeme, většinou dostane shůry svolení, aby mohla té druhé duši (která ještě žije), dělat anděla strážného. Pro tuto duši, která se takto rozhodla to znamená, že se ještě zcela neodpoutá od pozemského života. (To ale neznamená, že zůstala dole a neodešla do světla. Andělem strážným jsou jen ty duše, které už odešly do světla, a tam si teprve vyžádaly, aby mohli andělem strážným být). Neužívají si ale naplno svého klidu, přesto však jsou šťastné, že mohou být svým blízkým jakkoli nápomocné. Za život se u nás může vystřídat i několik andělů, kteří nás ochraňují. Například, dokud jsme byli malým děťátkem, ochraňoval nás anděl, se kterým jsme se v tomto životě ani neviděli. Nejspíš to byl někdo, s kým jsme se znali z nějakého minulého života. Později, když už jsme dospěli, nám zemřela naše milovaná maminka nebo třeba milovaný manžel a jejich duše si pak vyžádá svolení, mohla být našim andělem strážným. To znamená, že ta duše, která se o nás doposavad starala, může už v klidu odejít na odpočinek, protože ví, že budete mít při sobě nového, vámi milovaného anděla, který vás bude ochraňovat.

Tyto duše „vaši andělé“ velice vnímají váš smutek a vaší radost, která je zároveň jejich radostí a nejkrásnější odměnou za jejich snažení. Nezapomínejte na to, že vaši andělé jsou vždy připraveni vám pomoci. To znamená, že když si s něčím nebudete vědět rady, stačí když poprosíte své anděli o pomoc a oni se hned budou snažit, zařídit vše k vaší spokojenosti. Samozřejmě, že ne každé přání vám smějí splnit. Pokud si budete přát pro někoho něco zlého, protože ho zrovna nesnášíte, tak to váš anděl samozřejmě nemá dovoleno udělat. Nepomůže ani umírajícímu, jestliže ten dotyčný má v osudu napsáno, že ten den zemře. Anděl nemá právo tento osud měnit.

Ale, co má dovoleno pro vás udělat, to udělá bez váhání, protože vás miluje nadevše, jak v pozemském tak i nadpozemském životě vás nepřestane milovat. Jeho láska k vám, je věčná…

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.