Dušičky

Dušičky mají vždy radost, když si uděláme na ně čas a povídáme si s nimi. Odpovídají nám na naše otázky, ale ne na všechny mají svolení odpovědět. Také nás naučily, že když si dáme nějakou dobrotu a pomyslíme na ně, mohou oni také pocítit tu chuť toho, co právě jíme. Někdy se jich zeptáme, co máme dobrého koupit. Chtěla jsem se zavděčit svojí pani mámě, tak jsem koupila pivo, protože vím, že ho měla ráda. Ale, když jsem se napila, tak mi řekla že jsem hodná, ale ať se na to radči vykašlu, protože mi nechutná a ona pociťuje stejnou chuť jako já, tak, že nic moc .Ono jim to co jíme chutná přesně tak, jak to chutná nám.

Naše seance nejsou nic strašidelného. Lidé často přijdou vystrašení s očima na vrch hlavy, ale tady je nečeká žádná šaráda. Ani tma, ani všude rozsvícené svíčky, natož, aby jsme tu s očima v sloup vyvolávaly duchy nebo jinak strašili lidi. Uděláme si pohoštění to dušičky milují. Je dobré, když se s někým chcete kontaktovat přinést mu nějakou dobrotu,k kterou měl za života rád. Pak si tu s nimi povídáme klienti se ptají na co chtějí. Během seance se uklidní mnohdy i zasmějí. Dušičky jsou rády vtipné. …Musím ovšem také říci, že nemají rády, když si je někdo testuje, a různě zkouší, jestli je to opravdu dušička někoho blízkého s kým chtěl mluvit. Na takové otázky většinou odpověď nedostanete. Přijde mi to, že si chtějí povídat jen s tím, kdo jim věří. Ony sami pak dají nějaké znamení,aby jste poznaly, že to jsou právě ony. Zesnulá žena našeho klienta si například vyžádala amareto. Udivený klient nám sdělil, že to bylo její oblíbené pití. Další případ byl zesnulý bratr mé kolegině. Zasmál se skrze médium přesně stylem, podle kterého ho poznala. Styl jejich mluvy se po jejich smrti nemění.

Duše našich milovaných se kterými jsme prostřednictvím média v kontaktu, jsou připraveni s námi řešit naše problémy, poradit nám, kudy se vydat co se týče našeho života. Nikdy neuslyšíte od duše vašeho milovaného(milované), že by vám nepřáli nový vztah. Budou vás i podporovat, dále ochraňovat bez ohledu na to, máte-li již někoho jiného nebo ne. Také vám po pravdě řeknou, jestli ten nový to s vámi myslí dobře,jestli je to ten pravý.Přejí vám lásku.Oni co si s vámi měli prožít a vy s nimy, to už jste si prožili a vám přejí, aby jste si zbytek života bez něj nebo ní prožily nádherně. Oni už vědí, že třeba v příštím životě budete opět spolu. Není ale jisté, že budete třeba zase manželé, můžete být pak například v sourozeneckém vztahu. Někdy se také stává,že se potkáte ještě v tomtéž životě.Dotyčná duše se vám může třeba narodit jako Vaše dítě atd.

2 Replies to “Dušičky”

  1. Adéla Hobzová says: Odpovědět

    Dobrý den
    Mohla bych se zeptat je možné si domluvit schůzku jsou věci na které bych se hrozně ráda zeptala zesnulých. Jinak vše co tu píšete je hezké

    1. Dobrý den, schůzku samozřejmě můžeme domluvit. Pokud se budete chtít spojit s nějakou konkrétní duší, potřebuji, aby jste mi napsala jméno a příjmení dotyčné osoby, její datum narození a úmrtí a kde naposledy bydlela. Já potom mohu zjistit, kde se duše nachází, případně, jí odvést do světla (pokud mi to bude dovoleno), a až potom by jsme se mohly domluvit s médiem (Míšou) na seanci.
      Přeji krásný den Libuše Steckerová.

Napsat komentář

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.